clock

0 544 577 75 63

Galvaniz Kepenk sistemleri

Tüm Trakya Bölgesinde Profesyonel

Galvaniz Kepenk sistemleri

Galvaniz Çelik Kepenk Sistemleri, Kepenk sistemi gelişen teknolojinin yardımıyla çok daha konforlu ve güvenlik içeren özelliklerle donatıldığından ötürü bugün iş yerlerinden özel yaşam alanlarına kadar istenen her yerde kullanılmakta ve sıklıkla da tercih edildiği görülmektedir. Burada söz konusu olan Galvaniz Çelik Kepenk Sistemleri için öncelikle Galvaniz kelimesinin açıklamasını yapmak gerekirse, demir eritilen çinkonun içine daldırılıp kaplanır ve Galvaniz adı verilen bu işlem sayesinde paslanmayla birlikte hava, su gibi her çeşit dış etkene karşı ürünün dayanıklılığını artırılır. Estetiğin ve güvenliğin ön planda tutulduğu alanlarda kullanımı tercih edilen bu sistemi firmanıza kazandırdığınız zaman gözünüz arkada kalmayacaktır.

Kullanım alanına göre 80’lik düz galvaniz, 80’lik bombeli mikro delikli galvaniz, 80’lik düz mikro delikli galvaniz, 80’lik bombeli galvaniz çelik, 115’lik bombeli galvaniz çelik, 115’lik düz galvaniz çelik gibi 1.sınıf üretilen profillerden kepenk ebadına göre seçim yapabilirsiniz. Galvaniz profilleri arasında kauçuk fitiller kullanılır ve buda ısı ile birlikte kısmi olarak ses izolasyonunu da sağlar. Şöyle ki, yaz mevsiminin aşırı sıcağında koruyuculuk içerek ürün, aynı zamanda kış mevsiminde %25 oranında ısı yalıtımına ön verir. Aslında en önemli özelliklerinden biri de yanıcı ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklılık gösterip, hırsızlık olaylarının önüne geçebilmesidir. Buda takdir edersiniz ki, bir işletmenin ihtiyacı olan en önemli özelliklerden biridir. Dolayısıyla uzun vadede gerek görsellik gerekse güvenliği firmanıza katmak isterseniz.

Otomatik ve manuel çalışma seçeneklerine sahip olan Galvaniz Otomatik Çelik Kepenk, elektrik kesintisi gibi beklenmeyen durumlarda el aparatı ile kolaylıkla çalıştırılabilmektedir. Sitemizden tüm modelleri detaylı olarak inceleyebilir ve beğendiğiniz bir model üzerinden merak ettiklerinizi bizlerle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Kapalı profil modelleri ile toz, yağmur ve rüzgar gibi hava koşullarından korunabilir, delikli profiller ile ise içerden ışıklandırma yaparak istediğiniz kaliteli görselliği elde edebilirsiniz. Her seçenekte hem görsellik hem de yüksek güvenlik sağlayacağınız kepenk sisteminden %100 memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Uzman kadromuzla istediğiniz özelliklerde kepenk üretimi yapabilir ve montajını da uzman personeller aracılığıyla gerçekleştirerek uzun vadede sorunsuz kullanım yapmanıza ön verebiliriz.

Lüleburgaz Galvaniz Kepenk sistemleri