clock

0 544 577 75 63

Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri

  • Ana Sayfa
  • Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri
Tüm Trakya Bölgesinde Profesyonel

Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri

Her insan yaşadığı sitede, villada, müstakil evde güvenlikli yaşamak ister. Hırsızlık ve doğal afetler, ihmaller sonucu mağdur olmamak ister. Aracının her türlü zarardan korunmasını ister. Bu ve daha fazla talep için hazırlanmış olan garaj kapısı sistemleri oldukça işlevsel özelliklere sahiptir.  Bu noktada da karşımıza seksiyonelde koratif garaj kapıları çıkar. Güvenlik olarak oldukça korumalı ve doğa koşullarına fazlasıyla dayanıklı olan bu kapılar isteğe göre garaj içine de ışık girsin diye  pencereleri sahip olabilir  Yüksek bir ses ve ısı izolasyonu  sağlar. Yaylı özelliğe sahip olduğu için garajda işi olan kişi ve kapının sahip olduğu otomasyon her hangi bir zorluk yaşamaz.
Seksiyonel garaj kapısı sistemleri eğer bir mekana uygun değilse kepenk garaj kapıları tercih edilir. Seksiyonel garaj kapılarına oranla pek fazla çalışmaz.

Yani performans olarak oldukça kalitelidir ancak yoğun çalışma temposu olan yerlerde tercih edilmez.   Bu kapılar sınırlı sayıda aracın olduğu apartmanlarda ve müstakil evlerde rahatlıkla kullanım sağlar. Güvenliği oldukça iyi olan ve uzaktan kumanda ile çalışabilen kapılardır. Onlarda seksiyonel kapılar gibi araçtan inip garaj kapısını açmak için zaman ve güç harcanmasına müsaade etmez bunu yerine uzaktan kumandası ile idare edilir. Sık sık çalıştırılmayacak garajlar için kepenk garaj kapısı sistemleri oldukça pratik bir kullanım sağlar. Sabah işe gitmek ve akşam iş dönüşü sonrası için garaj kapısını kullanan bireyler için yüksek miktarda bir talep almaktadır.

Lüleburgaz Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri