clock

0 544 577 75 63

Otomatik Panjur Sistemleri

Tüm Trakya Bölgesinde Profesyonel

Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik panjur sistemleri, galvaniz çelik sistemler ve alüminyum sistemler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Galvaniz çelik sistemler güvenliğin ön planda olduğu tüm mekanlarda tercih edilirken alüminyum sistemler estetik görüntünün ön planda olduğu mekanlarda tercih edilmektedir.


Bir çok yapıların yalıtım,güvenlik,estetik olarak vazgeçemediği panjur sistemleri, bir çok sistemde olduğu gibi otomasyon ile tanışmasıyla farklı bir dönemin içine girdi.


Kumandalı ve butonlu panjur sistemleri olarak imal ve montaj olabilen bu ürünler, önceden süre ayarlama özelliği ile zamanı gelince bir müdahale olmaksızın kendiliğinden açılıp kapanabilen özelliklere kavuşmuştur.


Panjur Sistemleri ve Seksiyonel sistemler olarak yapılan ve kullanıcılara rahatlık yaşatan bu sistemler farklı malzemeler kullanılarak renk ve tasarım özellikleri ile birlikte üretilerek uygulandığı mekanlara dekoratif ve güzel bir görünüm kazandırır. Fonksiyonel kullanım ile birlikte kolaylık sağlamaktadır.


Uzun yıllardır bu sektörde yer alan ve gelişmeleri gün gün takip ederek kısa sürede uygulayan firmamız, otomatik panjur firmaları içerisinde ilk uygulayıcılardan olmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesinden vazgeçmeyerek ürettiği otomatik panjur ekonomik olarak pazara süren firmamız, yapılarda panjur çözümleri ile hayatlarınızı kolaylaştırmaktadır.

Lüleburgaz Otomatik Panjur Sistemleri