clock

0 544 577 75 63

Demirköy Otomatik Panjur Sistemleri

Demirköy Otomatik Kapı ve Panjur Sistemleri

Demirköy Otomatik Panjur Sistemleri

Demirköy Otomatik Panjur Sistemleri
Otomatik Panjur modelleri kişinin bakışına göre değişiyor.Örnek olarak renkli-renksiz, fıratpen panjur modelleri, detaylı-detaysız, manuel-motorlu panjur modelleri olarak bir çok model bulunur. Müşteriler panjur modelleri olarak genelde öncelikle marka ararlar.Çünkü dandik olsun istemezler.Buna en büyük örnek firmaları arayan kişilerin markası ne diye sormalarıdır.O nedenle öncelikle marka tercih edilir.

Panjur modelleri pencerenizin rengine ve evinizin görüntüsüne uyum sağlayacak renkte olmalıdır.Beyaz penereye kahverengi , kahverengi pencereye beyaz panjurun abes kaçacağı düşünülür. Panjur modellerinde evler için genel olarak manuel panjur önerilir.Çünkü motorlu panjurun çıkış amacı garaj vb. yerler için kullanılmasıdır.Motorlu panjur genel olarak iş yerleri güvenliği ve garajlar için tasarlanmıştır.Ancak günümüzde evler içinde yapılıyor.

Çınar Otomatik Kepenk Sistemleri müşterilerine uçtan uca çözümler üretmektedir. Bu bağlamda müşterileri için otomatik kepenk, panjur sistemlerini sunan firmamız sektöründe en kaliteli ve kullanışlı malzemeleri kullanarak Demirköy ve çevre ilçelerine hizmet vermektedir.

Demirköy Otomatik Panjur Sistemleri