clock

0 544 577 75 63

Kofçaz Fotoselli Kapı Sistemleri

Kofçaz Otomatik Kapı ve Panjur Sistemleri

Kofçaz Fotoselli Kapı Sistemleri

Kofçaz Fotoselli Kapı Sistemleri
Fotoselli kapı sistemleri ile büyük ölçekli insan giriş çıkışı olan avm, mağaza, kurumsal binalar, devlet daireleri, lokantalar, cafe, bar, restoranlar vb. yerler için ideal çözüm olan kapılardır. Üst kısmında bulunan hareket algılayıcı sensörler sayesinde kapı aralığında bir nesne veya bir insan olup olmadığını algılar ve buna istinaden kapıyı kapatır veya açar.

Bu sistem sayesinde yaz aylarında dış ortamın toz, kir, kötü koku, aşırı sıcaklar vb. etkenlerinden korunabilir, kış aylarında ise rüzgar perdesi sistemi ile birlikte çalıştırılarak dış hava şartlarından (kar, dolu, yağmur, soğuk hava) rahatlıkla korunabilirsiniz.

Fotoselli kapı sistemleri kendine özgü çalışma sistemleri olan, sistemlerdir. İstenildiğinde kartlı geçiş sistemi ile desteklenerek güvenlik amaçlı olarak da kullanılabilmektedir. Ayrıca dekorasyon ve dış görüntüyü tamamlamak adına da tercih edilen fotoselli kapı sistemleri, pek çok firma ve kamu kuruluşu tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Siz de Çınar Otomatk Kepenk Sistemleri ile fotoselli kapı taktırın, her zaman şık görünen mekanınız, daima kolay giriş çıkışı olan mağazanız olsun ve sürekli olarak dış hava şartlarından korunun. Firmamız fotoselli kapı Kofçaz genelinde hizmet vermektedir.
Kofçaz fotoselli kapı sistemleri üreticisi olan firmamız otomatik kapı sistemleri üzerine uzmanlaşmış bir ekip ile hizmet vermektedir.,

Kofçaz Fotoselli Kapı Sistemleri