clock

0 544 577 75 63

Pehlivanköy Bariyer Sistemleri

Pehlivanköy Otomatik Kapı ve Panjur Sistemleri

Pehlivanköy Bariyer Sistemleri

Pehlivanköy Bariyer Sistemleri
Pehlivanköy Bariyer Sistemleri,Bariyer sistemleri açık veya kapalı her türlü umumi otopark girişlerinde, fabrika, konut, apartman-site türü özel binaların bahçe ve otopark girişlerinde, havaalanı, otobüs terminali gibi halka açık kalabalık mekânlarda, kontrollü sık geçişi sağlamak için en uygun sistemdir..Bariyer sistemlerine; radar, buton, metal kütle detektörü, kartlı ve şifreli geçiş sistemi gibi kumanda sistemleri de opsiyonel olarak ilave edilebilir.
Bariyer Sistemleri, istenmeyen kontrolsüz girişlerin önüne geçmek ya da giriş-çıkışların kontrol altına alınması amacıyla kullanılır. Araç girişi istenmeyen alanlarda tüm girişlerin kontrol altına alınması için kullanılan bariyer sistemleri hem can hem de mal güvenliği açısından oldukça önem taşımaktadır.
Bariyer sistemleri güvenlik amaçlı kullanmanın haricinde bazı ücretli alanlara geçişlerde de tercih edilmektedir. Örneğin avm girişlerinde ya da ücretli otopark alanları gibi alanlarda ücretin ödenip ödenmediğini de bu sistemle çok rahat kontrol altına alabilirsiniz.
Bariyer sistemlerine OGS, Plaka tanıma sistemi gibi sistemler entegre edilerek birlikte çalışması sağlanabilmektedir.

Pehlivanköy Bariyer Sistemleri